facebook
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Кошик Закрити
Закрити
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Меню

Новини

Новини

СТРИЖКА НАПІВБОКС: ВИДИ ТА ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ

Стрижка полубокс

Про стрижку

Чоловікам властиво занепокоєння про акуратність і доглянутість. Зачіска – не останній атрибут, про який важливо подбати. Згідно зі статистикою, напівбокс у чоловіків давно займає місце улюбленої та оптимальної зачіски. Це класика, що задовольняє вимоги чоловіків неалежно від вікової категорії. Стрижка чудово підходить кожному другому, будь то професор чи студент і чудово допомагає доповнити будь-який образ.

Переваги і недоліки

Вважається, що напівбокс є похідним від стрижки бокс. Деяка подібність дійсно проглядається, до загальних рис відносяться:

 

 • Поголені скроні
 • Поголена потилиця
 • Чітка окантовка

Відмінна риса – наявність більш плавного переходу від короткого волосся до довгого. До вагомих аргументів на підтримку стрижки напівбокс у чоловіків відносять такі критерії як:

 • Естетичність і акуратність . Це факт, який однаково заслуговує на оцінку «відмінно» як серед чоловіків, так і серед жінок.
 • Легкість та мінімальні затрати часу у догляді . Для підтримки щоденного охайного вигляду достатньо своєчасно вкорочувати бічну та потиличну частини та регулярно мити голову.
 • Омолоджуючий ефект. Усі види напівбоксу здатні візуально прибрати пару-трійку років.
 • Універсальність . Чудово поєднується з різноманітними стилями одягу.

Зважаючи на те, що немає нічого повністю ідеального, напівбокс має свої недоліки:

 • Який би вигляд напівбоксу не припав до душі людині, після створення зачіски стануть помітними всі наявні недоліки (проблеми зі шкірою, шрами).
 • Непропорційні вуха стрижка також підкреслить, вони стануть помітнішими і виразнішими. Здебільшого майстри попереджають про це.

Різновиди зачіски

«На смак і колір…», як то кажуть, перспектив для самовираження у напівбоксі дуже багато від класичних стандартів до ультрасучасних образів. Який вид напівбоксу обрати для створення ідеального образу справа виключно персонального смаку.

 

Незмінна класика

полубокс классический

Класичний варіант стрижки різко загострює риси обличчя, надає йому деякої агресивності та мужності. Довжина волосся в області верхівки має близько 6 сантиметрів, знизу волосся стрижуться приблизно до 2.5 сантиметрів і лінія переходу становить не більше 2-3 сантиметрів.

Напівбокс з чубчиком

Image3

Так звана клубна зачіска, що стала популярною наприкінці минулого століття. На відміну від класичного варіанту волосся на маківці має велику довжину для формування чубчика. Щодо чубчика чітких стандартів немає, він може бути зістрижений рівно, косо або профільований – це вже питання особистих переваг.

Полубокс модельний

Майже повний аналог стрижки з чубчиком з тією різницею, що тут допустимі різкі, плавні або фігурні лінії переходів від верхньої частини голови до нижньої. Часто зачіску доповнюють всілякі поголені фігурні елементи у скроневій ділянці. Модельним його стали називати через високу популярність контингенту чоловіків, які працюють у модельному бізнесі.

 

Полубокс без чубчика

Image2

Якщо брати до уваги довжину волосся, то можна відзначити, що стрижка максимально зберігає класичні стандарти, з єдиною відмінністю – відсутній чубчик. Відмінний варіант для людей, які займаються спортом.

Полубокс короткий

Найбільш адаптований вид зачіски для спортсменів. Такий напівбокс у чоловіків характеризується більш укороченою довжиною волосся у порівнянні з класичним варіантом стрижки. Прекрасний варіант для тих, кому потрібно замаскувати нестачу густоти волосся.

Полубокс довгий

Image5

Відмінною рисою є наявність поступового плавного переходу від укороченої частини до довгої. Шикарний варіант для тих, хто упереджено ставиться до надмірно коротких стрижок.

Напівбокс мілітарі

Даний вид стрижки «родом з армії» вимагає мінімум повсякденної уваги і взагалі не потребує укладання. Довжина верхівки не більше 7 мм, повністю поголені скронева та потилична області.

Напівбокс канадка

Image4

Прекрасний варіант для власників помірно кучерявої або густої шевелюри. На відміну від класичного має чубчик в один сантиметр, який укладається «валиком».

Полубокс дитячий

Універсальна стрижка зважаючи на те, що однаково прийнятна не тільки для хлопчиків, але і для дівчаток. Допустимим вважається комбінувати всі види напівбоксу.

Техніка виконання

Супер професіоналізм і спеціальні інструменти для створення зачіски не потрібно, тут легко може впоратися майстер-початківець, що має мінімальний набор інструментів:

 • бритва
 • гребінець
 • машинка для стрижки із різними насадками.

Стрижка напівбокс у чоловіків передбачає подвійне окантування. Для початку майстер повинен оформити потилицю та скроні, після чого слід переходити до форми нижньої межі волосся.

Послідовність дій

 • Прямими ножицями потрібно відзначити межі, в яких довгі пасма переходитимуть у короткі. Починати важливо з потилиці, вистригаючи смуги з обох боків вкорочуючи до необхідної довжини.
 • При стрижці скроневої області важливо брати до уваги індивідуальні особливості. Випукла скронева зона передбачає підняту окантовку, запалу рекомендується робити трохи нижче природньої.
 • Скроневі пасма вкорочуються «на пальцях».
 • За допомогою машини зробити окантовку скронь.
 • Далі розтушовуються межі, для цього використовують пристосування для філіровки. Філірування важливо робити від кінчиків пасм до коріння, від контрольної лінії приблизно у три сантиметри.

У результаті має вийти стрижка акуратної форми овалу, все це видно на фото техніки зачіски напівбокс та все покроково позначено. Важливо не забувати про зайве волосся на шиї, воно прибирається за допомогою машинки.

Image6

 

Професійні поради щодо укладання

Загалом зачіска користується популярністю за рахунок мінімалізму догляду, однак деякі хитрощі все-таки є:

 • Подовжену частину волосся можна зачісувати нагору і фіксувати гелем для волосся.
 • Приємний ретро-образ можна створити і зачісуючи волосся назад, зміщуючи при цьому проділ, спосіб хороший для молоді та людей середнього віку.
 • Милий образ «їжачка» можна легко створити, проводячи змоченими в гель пальцями проти росту волосся, чудовий варіант для дітей та молоді.

 

Найбільш підходящі засоби для укладання

Засобів для укладання настільки популярної зачіски, як напівбокс у чоловіків є неймовірна безліч, тут важливо виходити з особистих можливостей, уподобань та бажаного підсумкового результату. Важливо зазначити лише основні напрямляючі, якими можна скористатися для створення неповторного образу – це:

 • Текстуруючі пудри (універсальні засоби);
-10%
INSOLIA Матова паста надсильної фіксації #BARBA ITALIANA (BI07070S)
Закрити
INSOLIA Матова паста надсильної фіксації #BARBA ITALIANA (BI07070S) 407 грн489 грн

 • Креми для стилізації (легкі та нешкідливі засоби);
 • Гелі для волосся (гарантують сильну фіксацію на день);
 • -35%
  AGLIANICO Гель без гелю #BARBA ITALIANA (BI77000)
  Закрити
  AGLIANICO Гель без гелю #BARBA ITALIANA (BI77000) 564 грн 367 грн
  -35%
  AMARONE Гель сильної фіксації #BARBA ITALIANA (BI700)
  Закрити
  AMARONE Гель сильної фіксації #BARBA ITALIANA (BI700) 43 грн289 грн
  -35%
  AGLIANICO Гель без гелю #BARBA ITALIANA (BI77000)
  Закрити
  AGLIANICO Гель без гелю #BARBA ITALIANA (BI77000) 564 грн 367 грн
  CHIANTI Гель-помадка для волосся, 120 мл (BI7077)
  Закрити
  CHIANTI Гель-помадка для волосся, 120 мл (BI7077) 43 грн444 грн
  d’AVOLA Гель для волосся #BARBA ITALIANA (BIS0077)
  Закрити
  d’AVOLA Гель для волосся #BARBA ITALIANA (BIS0077) 54 грн481 грн
  -40%
  PRIMITIVO Гель для моделювання волосся #BARBA ITALIANA (BI7007)
  Закрити
  PRIMITIVO Гель для моделювання волосся #BARBA ITALIANA (BI7007) 43 грн266 грн

 • Лосьйони для легкої фіксації (для коротких стрижок).
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Бажаєте оформити швидке замовлення?

  Бажаєте замовити товар?

  Scroll To Top