facebook
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
Кошик Закрити
Закрити
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.
BESTSELLERS
НОВИНКИ
  • НОВИНКИ
  • Подарункові набори
  • Догляд за волоссям
  • Догляд за бородою
  • Гоління
  • Стайлінг

ХТО ІДЕАЛЬНИЙ ЧОЛОВІК ДЛЯ #BARBA ITALIANA

Чоловік #Barba Italiana любить життя і всіх, хто його оточує. Це амбітний чоловік, який дивиться в майбутнє з упевненістю і прагне зберегти навколишнє середовище.

Він джентльмен, він елегантний, він уважно ставиться до деталей і ритуалів, до унікальних продуктів, що створені ремісникам. Піклується про себе і про благополуччя людей, які поділяють з ним найкращі моменти життя.

ЯКИМ Є САЛОН, ЯКИЙ ПРОПОНУЄ #BARBA ITALIANA

Професійний салон краси  #Barba Italiana пропонує загальну концепцію краси і уваги до клієнтів чоловікам, він гарантує, більш ніж просто великий асортимент продукції і послуг, які постійно оновлюються.

Салон #Barba Italiana постійно інвестує в інноваційні послуги, розроблені спеціально для чоловіків; приділяється велика увага до деталей, поваги до навколишнього середовища і професіоналізму запропонованих послуг.

barbaitaliana

ЧОМУ ВСІ ВИБИРАЮТЬ #BARBA ITALIANA

Повноцінна лінійка для чоловіків

#Barba Italiana це союз традицій, інновацій та поезії з прагненням об’єднати природу і всю естетичну і екостійку продукцію, виготовлену в Італії. Наша концепція – це глобальний догляд за бородою і волоссям для чоловіків. Наша мета – відродити класичний стиль і увагу до сучасного чоловіка, за допомогою оздоровчих ритуалів, які знаходяться в гармонії з почуттями.

Натуральність ефірних масел

Життєва енергія ефірних масел є основою продукції #Barba Italiana. Ці масла присутні в листі, пелюстках квітів, деревині особливих рослин. Вони мають форму крихітної краплі, яка містить декілька активних інгредієнтів, що мають виняткову оздоровлюючу силу, корисну всім живим організмам. Фактично, ефірні масла з давніх часів використовувалися для вирішення безлічі проблем, а також поліпшення самопочуття і здоров’я.

Зроблено в Італії

Вся продукція #Barba Italiana розроблена, виготовлена і упакована в Італії, а це гарантія якості. «Зроблено в Італії» – це безпека, дизайн, функціональність, стиль і увага до деталей.

Бажаєте оформити швидке замовлення?

Бажаєте замовити товар?

Scroll To Top